Téma

Pizzové šílenství

Taky neodoláte, když se řekne pizza!

Pizza patří mezi nejoblíbenější pokrmy na celém světě. Její příprava je zároveň velmi jednoduchá a rychlá. Pusťte se s námi do pizzového šílenství a naučte se připravovat si tuto italskou pochoutku doma! Ne z žádných mražených polotovarů, ale pěkně čerstvou z kynutého těsta. Domácí pizza má tu výhodu, že máte všechny suroviny pod kontrolou, připravíte si ji přesně podle svých představ a dáte si na ní oblíbené suroviny.

Především pokud máte doma děti a přemýšlíte, co dobrého jim uvařit a jak je zároveň zabavit - zapojte do vaření celou rodinu. Nejen že si skvěle pochutnáte, ale hlavně si užijete společně strávený čas. Začátečníkům v našem pizzovém šílenství ukážeme, že příprava pizzového těsta není žádný problém. Podívejte se na náš youtube kanál a přesvědčte se sami https://www.youtube.com/channel/UCuvaJy9HeHSP7NQv5DSwLnA Pokročilým zase nabídneme rady nebo zajímavé recepty nejen na pizzu ale i další italské pečivo.

Pizzové šílenství začíná, pojďte do toho s námi!

 

 

  • Vše
  • Rady
  • Recepty
  • Soutěže
Všechna témata

Vánočkování

V téma Vánočkování najdete pár rad na dokonalou domácí...

Velikonoční pečení

Velikonoce - úžasná příležitost k pečení!

Velikonoce...

Dýňobraní

Je to kulaté, má to žlutooranžovou barvu, ale není to slunce. Co je to? Správně,...

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv. Další informace
x